Svet-Stranek.cz
Osobní stránka na adrese: karty-napovi.osobni-stranka.cz
Osobní stránka

Aktuality:Osobní stránka na adrese: karty-napovi.osobni-stranka.cz

Aktuality

04.06.2023 Akce

❤ Přeju všem krásný nedělní večer s magickými energiemi úplňku🌝 ve znamení střelce. Střelec se vyznačuje svou upřímností a úplněk je jako zrcadlo, ukazuje naše nejhlubší pocity a touhy.
Tentokrát podněcuje k filozofii, žene nás dopředu, hledáme smysl a cestu ❤
🍀Vnímám spousty otázek, váhání a myšlenek, proto mám pro vás jedinečnou nabídku náhledu do karet.
🍀20 minut za kafíčkových 100,-
🍀Platí od teď do Medarda 😉 tedy do 8.6.2023 do půlnoci 😉
🍀Pokud se pomyslně držíš za hlavu, zavíráš před něčím oči, neváhej a přijmi pomocnou ruku, milé slovo a sdílení.
Buď tvůrcem svého "štěstí" svého osudu a vyjdi novou cestou k "vítězství" 😉 ❤
Ráda s vámi do kartiček nahlédnu 🙏
🍀🍀🍀 www.karty-napovi.diskutuje.cz
❤️❤️❤️&# 128591;❤️❤️❤ 5039;

20.04.2023 Akce

AKCE ❤ AKCE ❤ AKCE ❤
🍀Protože je dnes Novoluní, energie velmi silně působí, probíhá spousta transformací, rozhodla jsem se otevřít pro vás akci na kartičky.
🍀Výklad je časově neomezený za zvýhodněnou cenu 250,-
Začínáme teď a končíme na čarodějnice, 30.4. o půlnoci 😉
🍀Jistě jste se všichni dostali ve svém životě do situace, kdy jste nevěděli jak dál, kdy jste měli takzvaně nervy v kýblu a potřebovali podržet, povzbudit, poradit...do situace kdy jste si řekli, že potřebujete změnit svůj život, najít své já, najít odpovědi na nekonečné otázky ??...pojďte zkusit mé kartičky, pojďme spolu přijít na to, které dveře je potřeba otevřít, jak najít svou sebeúctu, jak se zbavit starých vzorců a konečně žít tak, jak sami chcete...zahodit staré a žít přítomností okamžiku.
🍀Funguju pro vás hlavně ve večerních hodinách (do půlnoci), kdy už je klid a vaše dětičky už spí. Nebráním se ani výkladu o víkendu.
-----
Také chci moc poděkovat všem, kteří mi svěřili svou důvěru a píší mi zpětné vazby svých příběhů-Děkuji ❤️❤️❤️&# 128591;❤️❤️❤ 5039;

14.03.2023 Akce na Březen

Akce na Březen
Sluníčka moje, před pár dny skončila akce na kartičky, kterou jsem vyvěsila na Fb. Vypadá to, že se na všechny nedostalo, proto jsem se rozhodla vyhlásit ještě jednu akci s trváním do konce března.
Výklad je časově neomezený za zvýhodněnou cenu 300,-


Jistě jste se všichni dostali ve svém životě do situace, kdy jste nevěděli jak dál, kdy jste měli takzvaně nervy v kýblu a potřebovali podržet, povzbudit, poradit...do situace kdy jste si řekli, že potřebujete změnit svůj život, najít své já, najít odpovědi na nekonečné otázky ??...pojďte zkusit mé kartičky, pojďme spolu přijít na to, které dveře je potřeba otevřít, jak najít svou sebeúctu, jak se zbavit starých vzorců a konečně žít tak, jak sami chcete...zahodit staré a žít přítomností okamžiku.


Funguju pro vás hlavně ve večerních hodinách, kdy už je klid a vaše dětičky už spí. Nebráním se ani výkladu o víkendu.

návštěvníků stránky
celkem3 032
tento týden16
dnes4