Svet-Stranek.cz
Osobní stránka na adrese: karty-napovi.osobni-stranka.cz
Osobní stránka

Ceník:Osobní stránka na adrese: karty-napovi.osobni-stranka.cz

Ceník

Nabídka mých služeb + ceník


Nabízím Vám výklad, chcete-li terapii kartami po telefonu výklad není časově omezen, vše probereme v klidu, jak je potřeba - výklad považuji za zpovědní tajemství. 

Dar za dar. 

Stále více rozumím a souzním s myšlenkou: Co dávám, to dostávám..." . Věřím, že soulad mezi dáváním a přijímáním je důležitý. Pokud jsem obdarována, ale daruji méně, než jakou cítím hodnotu daru, který jsem obdržela, ve skutečnosti sama sebe ochuzuji, dar pak nerozvine celý svůj potenciál. Pokud naopak dám hodně a později si vyčítám, že jsem tolik dát neměla, také mi to ubližuje. Každý sám v sobě cítí, jakou hodnotu pro něj dar má a pokud uvede energii dávání a přijímání do souladu, může si oboje užít upřímně a naplno - pak platí, že co dávám, to dostávám. I můj výklad karet pro Vás je dar, který Vám s láskou dávám. Abych jej mohla dávat s radostí a naplno, i já potřebuji cítit harmonii mezi dáváním a přijímáním, výklady dělám ráda, přece jen mě však stojí energii, čas i finance vložené do karet a stálého vzdělávání a rozvíjení. Ráda tedy od vás přijmu dar za dar, budu vděčná, když si nacítíte, jakou hodnotu pro Vás můj dar má a s láskou přijmu Váš dar, se kterým budu v souladu. 

Momentálně cítím ideální vyrovnání energie v podobě finančního daru v doporučené výši 400,- Kč za výklad nebo více, podle vašeho uvážení. Jsou i jiné formy vyrovnání energií, než finance, pokud cítíš, že ti mohu pomoci, ale momentálně jsou finance problém, navrhni jiný způsob, jistě se dohodneme. Namasté. ¨

Doporučená výše energetického vyrovnání 400,- Kč za výklad - po připsání částky na účet 2501648728/2010, kde jako variabilní symbol napíšete své tel.číslo a do zprávy pro příjemce své jméno, se Vám co nejdříve ozvu a domluvíme si termín -také mě můžete kontaktovat emailem nebo do SZ na FB (Lenka Mamakaa) 

návštěvníků stránky
celkem3 032
tento týden16
dnes4